Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2014.05.04.

15-asis įmonės gimtadienis

UAB „Vita Baltic International" - viena iš pirmaujančių „VitaGroup" įmonių, ir viena didžiausių Alytaus regione. Pradėjusi gamybą įmonė 2000 metais pardavė produkcijos už 42,6 mln. litų, o 2013 metais jau keturis kartus daugiau - už 166 mln. litų. Sumokėjusi 17,9 mln. litų mokesčių per 2013 metus, UAB „Vita Baltic International" Lietuvos didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše užėmė garbingą 91 vietą, o tarp savo pramonės įmonių - 4 vietą. 

UAB „Vita Baltic International" produkcija įvertinta dviem Lietuvos Metų gaminio Aukso medaliais. Už aktyvią inovacinę veiklą įmonė du kartus yra gavusi Lietuvos Inovacijų prizą. Įmonės produkcija eksportuojama į 14 užsienio šalių. Per 90 proc. eksporto yra į aplinkines ES šalis. 

Iš šiandien dirbančių daugiau negu pusantro šimto žmonių senbuviais save vadinančių čia dirba devyniolika.

„Reikalavimų kokybės atžvilgiu daug ir jie vis auga. Kuo toliau, tuo labiau į kokybės kontrolę atsižvelgiama. Mūsų pareiga - išleisti kokybišką produkciją, darome testus ir nepriklausomose laboratorijose - siunčiame į Angliją, Švediją", - tikina kokybės vadybininkė Gintė Cicėnienė.

„Buvo nevienas iššūkis. Vieni jų - didelio elastingumo bei viskoelastinio porolono „VitaRest®" kūrimas, vėliau sėkmingai pateikėme rinkai naują gaminį - išskirtinių savybių, ilgaamžį poroloną komforto klasės reikmėms „TIGER touch®". Šiuo metu kuriame savo specialų receptą pagalvėms - tai dar vienas iššūkis."

Reziumuojame trumpam grįždami į praeitį ir drauge dalijamės rytojaus įžvalgomis su įmonės generaliniu direktoriumi Vladislavu Gunevičiumi. 
- Sako, reikia mokėti džiaugtis kasdienybe, o ne tik išskirtiniais momentais. Kokia kasdienybe įmonėje džiaugiatės Jūs? 
- Kiekvieną dieną reikia džiaugtis, kad turime daug darbo, tai reiškia, kad žmonės gaus atlyginimus, miestas turės pajamų. Ilgametė patirtis ir įdirbis leidžia stipriai stovėti ant kojų, rinkų svyravimai negali lemti įmonės likimo. Šiandien mes ramiai galime žiūrėti, investuoti į ateitį. Plėtra, naujos galimybės visada yra mūsų perspektyva, ir tai svarbiausia. Tai, ką sukūrėme anksčiau, duoda dividendų dabar, o šiandien kuriame ateitį, tas veža.

- Prisiminkime pradžią, kokie visgi buvo tie penkiolika metų Jūsų vadovaujamai porolono gamyklai?
- Rezultatai rodo, kad sėkmingi, bet jeigu prisimintume pirmuosius žingsnius, kai turėjome labai mažą produktų gamą su išnykusia Rusijos rinka, tai galime pasididžiuoti, jog radome išeitį, kaip išlipti iš tos duobės. Kolektyvas, kuris tą išeitį rado, visas čia, žinoma, pasipildęs nauja karta, iniciatyviais, kūrybingais žmonėmis. Mes supratome, kad įmonės vystymasis - ateities pagrindas. 

- Įmonei vadovaujate jau 15 metų, o kaipgi paties augimas, tobulėjimas, kaip jį vertinate?
- Dar labiau padidėjo supratimas ir atsakomybė, kad tu atsakai už įmonės darbuotojus visomis prasmėmis - sauga, atlyginimai, projektai. Aplink vyksta daug procesų, ir to vadovo kėdė nėra saldi, turi ne tik suvaldyti projektus ir investicijas, bet ir jausti atsakomybę, kad kiekvienas darbuotojas namo grįžtų sveikas ir visiems pasakotų, kad jam gera dirbti pas mus. Iš tiesų buvo tos pačios užduotys, bet tempas lėtesnis, galėjai prisėsti pagalvoti, daugiau imtis pats, o dabar reikia daugiau deleguoti, tam reikia komandos. O čia jau būtina kalbėti apie kiekvieną skyrių atskirai, čia tiek visko gero yra...

- Kokius iššūkius gamyklai keliate toliau?
- Mūsų stiprybė ta, kad turime idėjų į priekį. Kiekviename lygmenyje žmonės užkrėsti ta bacila, kuri klausia: „O ką mes dirbsim ateityje?" Kuo daugiau bus to pasirinkimo aruodo, iš ko rinktis, tuo geriau gyvensime, drąsiau investuosime, greičiau eisime į priekį. Reikia jausti rinką, o tam būtina komanda. Čia kaip tame danguje - šiandien debesėliai yra toliau, todėl mes skrisime. 

Žmogaus sėkmę gyvenime lemia aplinkybės ir jis pats, jeigu aplinkybių jis nepanaudos - neišnaudos savo potencialo. Visiems svarbu tobulėti, nes pasaulis keičiasi. Turbūt prieš dešimt metų neįsivaizdavome, kad mobilusis telefonas gali būti be klavišų. Iš tų svajų reikia atsirinkti tas idėjas, už kurias galima gyventi. Toks iššūkis, paprastai, nepaprastai paprastas.

Indrė Mikelionytė

Grįžti

Mums svarbiausia tinkamas ir teisingas klientų aptarnavimas, todėl visada įsiklausome ir atsižvelgiame į klientų poreikius.

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.