Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

„Vita Baltic International“ – sėkmingai jau 20 metų rinkoje veikianti porolono gamykla

TRUMPAI APIE MUS

Penkiasdešimt putų poliuretano (porolono) rūšių – nuo įprastų standartinių iki aukščiausios kokybės pačių inovatyviausių. Daugiau nei 2000 tonų porolono per mėnesį. Kilometras ir daugiau porolono kiekvieną dieną. Per 20 000 kv. m sandėliavimo patalpų bei pusšimtis kasdien pakraunamų krovininių automobilių. Daugiau kaip 20 eksporto šalių. Antra dešimtis veiklos – technologinio augimo, naujovių diegimo ir patirties kaupimo metų. Tokie šiandien porolono gamyklos „Vita Baltic International“ veiklos  rodikliai.

Alytaus rajone, Jurgiškių kaime, nuo 1997 m. veikiančios UAB „Vita Baltic International“, priklausančios vienai didžiausių pasaulyje poliuretano gamintojų grupei „Vita Group“, pagrindinė specializacija – porolono ruošinių gamyba įmonėms pagal individualius užsakymus.

Detalės minkštiesiems baldams ir čiužiniams, pagalvės, kempinės, pakavimo ir ortopediniai priedai, garso izoliacijos ruošiniai bei daugybė kitų skirtingų charakteristikų porolono gaminių – pagal klientų iš Lietuvos, Europos ir pasaulio pageidavimus. 

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ IR ATSAKINGA VEIKLA

Visi „Vita Baltic International“ gaminiai atitinka aukščiausius Europos Sąjungos šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Gamykloje įdiegta kokybės vadybos sistema. Kokybės kontrolės specialistai kasdien atsakingai testuoja kiekvieną gaminį. Žaliavos gaminiams pasirenkamos taip pat vadovaujantis kokybės principu – tiekiamos iš pripažintų bei sertifikuotų cheminių medžiagų gamintojų.

Mūsų pasirinktos pažangios, šiuolaikiškos ir energiją taupančios technologijos ne tik didina našumą, bet ir leidžia užtikrinti švarią ir saugią aplinką bei tausoti gamtą. Taip pat įgyvendiname socialines iniciatyvas, skirtas Alytaus miestui, rajonui ir šaliai. Vykdome švietėjišką veiklą – organizuojame mokymus, pažintines ekskursijas po gamyklą verslo partneriams, moksleiviams, studentams, vietos bendruomenei ir plačiajai visuomenei. Siekiame būti draugiška aplinkai ir bendruomenei, atvira visuomenei bei socialiai atsakinga įmonė.

Gamykloje dirba daugiau kaip pusantro šimto specialistų. Didžioji dalis žmonių čia dirba jau daugelį metų – kiekvienas darbuotojas įmonei yra svarbus ir reikalingas, nes tik jų visų dėka galime įgyvendinti įmonės strategiją ir pasiekti numatytus tikslus.

„ESAME TAM, KAD SAVO DARBAIS PRISIDĖTUME PRIE JŪSŲ VERSLO LAIMĖJIMŲ“

Tai, ką turime šiandien, sukūrėme vakar. Šiandien kuriame tai, ką turėsime rytoj. Aukštos kokybės produktai, inovacijos ir naujų idėjų generavimas labai svarbu kuriant išskirtinius ir efektyvius sprendimus klientams. Tačiau mes ypatingą dėmesį skiriame ir įmonės bendravimo bei bendradarbiavimo kultūros kūrimui. Esu įsitikinęs, kad būtent įsiklausymas, glaudus bendradarbiavimas ir stipri partnerystė padėjo mūsų įmonei žengti daugybę sėkmingų žingsnių ir užsitikrinti lyderės pozicijas. 

Branginame ir vertiname savo klientus, kiekvienam stengiamės sukurti pačias geriausias bendradarbiavimo sąlygas ir padėti pagrindus tvirtai partnerystei. Esame tam, kad savo darbais prisidėtume prie Jūsų verslo laimėjimų. Nes Jūsų nauda – tai ir mūsų nauda. Jūsų laimėjimai – tai ir mūsų laimėjimai!

Vladislavas Gunevičius Generalinis direktorius

privalumai

Patirtis

Rinkoje sėkmingai veikiame jau beveik du dešimtmečius. Kryptinga ir nuosekli ilgametė veikla leidžia išlaikyti rinkos lyderės pozicijas, o sukaupta patirtis – užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę.

Kokybė

Kokybės kontrolės sistema parengta vadovaujantis ISO standartais, veiklos kokybės modeliais ir „Vita Group“ kokybės vadybos reikalavimais. Visi gaminiai atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Žaliavos tiekiamos iš pripažintų ir sertifikuotų cheminių medžiagų gamintojų.

Inovacijos

Nuolat diegiame inovacijas – tobuliname veiklos procesus, atnaujiname technologijas. Naujų idėjų ir efektyvesnių gamybos, produkcijos tiekimo bei klientų aptarnavimo būdų ieškojimas yra mūsų kasdienio darbo dalis.

Lankstumas

Visada įsiklausome bei atsižvelgiame į klientų poreikius ir kiekvienam stengiamės sudaryti naudingiausias sąlygas Tikime, kad glaudus bendradarbiavimas padeda sukurti aukščiausią pridėtinę vertę.

Technologinis pažangumas

Investuojame į technologijas, diegiame naujausius gamybos valdymo metodus, taikome aukščiausius tarptautinius standartus. Šiandien mūsų gamybinis pajėgumas – daugiau nei 2000 tonų porolono per mėnesį. Pažangios, šiuolaikiškos, energiją taupančios technologijos ne tik didina gamybos našumą, bet ir tausoja aplinką.

Kompetencija

Komandą sudaro per pusantro šimto savo srities profesionalų, nuolat keliančių kvalifikaciją ir tobulinančių kompetenciją. Didžioji dalis žmonių įmonėje dirba daugelį metų. Mums kiekvienas darbuotojas yra svarbus ir reikalingas, nes tik jų dėka galime patenkinti visus klientų poreikius bei lūkesčius ir įgyvendinti įmonės viziją.

Pagrindiniai

gamybinės veiklos etapai

 • 1997m.

  „Vita Baltic International“ istorija prasidėjo, kai „British Vita“ priėmė sprendimą investuoti 10 mln. USD į porolono gamyklos statybą Lietuvoje.

 • 1999 m.

  Įsibėgėjus gamyklos veiklai pagamintas standartinis putų poliuretanas (VB), plačiai naudojamas ir šiandien.

 • 2000 m.

  Po nuoseklių bandymų pagamintas didelio elastingumo porolonas (HR) ir spalvotas kempininis porolonas.

 • 2001 m.

  Įsigyta technologija laminuotų medžiagų gamybai. Rinkai pasiūlytas platus laminuotų gaminių asortimentas.

 • 2004 m.

  Pristatyta ilgai laukta naujovė – degimo nepalaikantis putų poliuretanas (CME ir CMHR), skirtas Didžiosios Britanijos rinkos gaminiams.

 • 2006 m.

  Siekiant tausoti aplinką paleista nauja modernizuota laminavimo linija. Pradėtos naudoti draugiškos aplinkai žaliavos.

 • 2007 m.

  Plečiamos laminavimo technologijų galimybės. Įsigyta dar viena nauja laminavimo linija.

 • 2008 m.

  Toliau nuosekliai didinami gamybos pajėgumai. Pradėta techninių produktų su lipnia plėvele gamyba.

 • 2009 m.

  Atsižvelgdami į griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus plečiame sandėlių ūkį.

 • 2010 m.

  Mūsų sukauptos patirties ir žinių vaisius – išskirtinis aukštos kokybės viskoelastinis porolonas, pelnęs Lietuvos metų gaminio 2010 aukso medalį ir apdovanojimą už Inovatyvų produktą.

 • 2013 m.

  Viskoelastinio porolono prekės ženklas VitaRest® užpatentuotas ES, Rusijos Federacijoje, Norvegijoje ir Kazachstane.

 • 2014 m.

  Naujas mūsų kūrinys – aukščiausios komforto klasės, išskirtinių savybių, ilgaamžis TIGER touch® porolonas. Prekės ženklas įregistruotas visoje Europoje.

 • 2015 m.

  Pradėta naudoti moderni lietų pagalvių technologija, kuri mūsų įmonės klientams leidžia pasiūlyti dar platesnį aukštos kokybės pagalvių asortimentą.

 • 2016 m.

  Lietuvos ir užsienio rinkoms pradėjome gaminti - ruloninį (juostinį) poroloną, kuris išsiskiria neribotomis pritaikymo galimybėmis, nes turi platų spalvų, rūšių, tankių ir kietumų pasirinkimą.

 • 1997m.

 • 1999 m.

 • 2000 m.

 • 2001 m.

 • 2004 m.

 • 2006 m.

 • 2007 m.

 • 2008 m.

 • 2009 m.

 • 2010 m.

 • 2013 m.

 • 2014 m.

 • 2015 m.

 • 2016 m.

Nuolatinis naujų idėjų ieškojimas yra mūsų kasdienio darbo dalis

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.