Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Gaminame itin saugius sortinius čiužinius „Tatamis“.

SPORTINIŲ ČIUŽINIŲ PREKYBA

ČIUŽINIŲ GAMYBA:

Mokykloms, darželiams, sporto ir sveikatingumo kompleksams bei kitoms įstaigoms, gaminame įvairios paskirties sportinius čiužinius „Tatamis“. Šių sportinių čiužinių gamybai naudojame itin aukštos kokybės poroloną (elastinį putų poliuretaną). Mūsų įmonės patirtis gaminant skirtingų rūšių ir charakteristikų poroloną atvėrė plačias galimybes kokybiškų čiužinių gamybai, kuriuos galite įsigyti tiesiogiai iš mūsų įmonės. Mūsų įmonės gaminami sportiniai čiužiniai atitinka griežčiausius tarptautinius higienos ir kokybės reikalavimus. Pagal Jūsų individualius poreikius galime pagaminti įvairių dydžių, skirtingų spalvų ir charakteristikų sortinius čiužinius.


ČIUŽINIŲ PREKYBA:

Kviečiame įsigyti mūsų įmonės gaminamus sportinius čiužinius „Tatamis“, kurie pasižymi itin geromis apsauginėmis savybėmis, leidžiančiomis efektyviai apsaugoti sportuojančius žmones, įvairių kritimų metu. Suprantame, kad žmonių saugumas yra pirmoje vietoje, todėl „Tatamis“ sportiniai čiužiniai gaminami iš aukščiausios kokybės porolono, kuris puikiai tinka sporto, reabilitacijos ir medicinos įstaigoms. Pagal savo individualius poreikius, galite pasirinkiti įvairių spalvų, savybių ir dydžių čiužinius.

ČIUŽINIUS GALITE ĮSIGYTI:

Mūsų įmonės gaminami čiužiniai atitinka griežtus tarptautinius higienos ir kokybės reikalavimus.

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.