Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Elastinis putų poliuretanas

VitaRest® elastinis putų poliuretanas (memory foam).
Elastinio putų poliuretano išskirtinis ypatumas − reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Priklausomai nuo skirtingo atskirų žmogaus kūno dalių atramos poveikio ir temperatūros,  elastinis putų poliuretanas (porolonas) tampa minkštesnis labiau spaudžiamose ir šiltesnėse vietose. Elastinis putų poliuretanas atveria naujas, unikalias galimybes specialiųjų čiužinių ir kitų priemonių gamybai. Taip pat elastinis putų poliuretanas naudojamas išskirtinėmis baldų ar čiužinių komforto savybėms pagerinti.  Dėl specifinės elastinio porolono savybės − lėto savaiminio  atsistatymo į pirminę formą,  dar yra vadinamas „tinginiu“ arba porolonas su „atmintimi“ (memory foam).

Mūsų įmonės gaminamas elastinis putų poliuretanas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu elastinis putų poliuretanas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Viskoelastinis porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai.

Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš viskoelastinio putų poliuretano (PPU). Elastinis putų poliuretanas gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius (plačiau).

 

Elastinio putų poliuretano išskirtinis ypatumas − reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.