Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Elastinis putų poliuretanas rulone

VitaRest® elastinis putų poliuretanas rulone (memory foam).
Elastinio putų poliuretano rulone išskirtinis ypatumas − reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Priklausomai nuo skirtingo atskirų žmogaus kūno dalių atramos poveikio ir temperatūros,  elastinis putų poliuretanas rulone tampa minkštesnis labiau spaudžiamose ir šiltesnėse vietose. Elastinis putų poliuretanas atveria naujas, unikalias galimybes specialiųjų čiužinių ir kitų priemonių gamybai. Taip pat elastinis putų poliuretanas naudojamas išskirtinėmis baldų ar čiužinių komforto savybėms pagerinti.  Dėl specifinės elastinio porolono savybės − lėto savaiminio  atsistatymo į pirminę formą,  dar yra vadinamas „tinginiu“ arba porolonas su „atmintimi“ (memory foam).

Mūsų įmonės gaminamas elastinis putų poliuretanas rulone, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu elastinis putų poliuretanas rulone sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Viskoelastinis porolonas rulone gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai.

Viskoelastinis porolonas rulone gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.