Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS POROLONO RUOŠINIŲ GAMYBA

GAMINIAI

MES KURIAME GALIMYBES!

Visi mūsų įmonės gaminiai atitinka aukščiausius Europos Sąjungos šalių kokybės reikalavimus. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai. Produkcijos patrauklumą leidžia išlaikyti nuolat atnaujinamos technologijos ir nauji inovatyvūs gaminiai. Pagal Jūsų individualius poreikius galime pagaminti įvairiausių formų, skirtingų savybių ir charakteristikų porolono ruošinius.

PRIVALUMAI 

Aukšta kokybė: visi gaminiai atitinka aukščiausius ES kokybės reikalavimus, žaliava tiekiama tik iš sertifikuotų ir pripažintų cheminių medžiagų gamintojų
Skirtingiausių formų ir charakteristikų: gaminame pagal individualius kiekvieno kliento pageidavimus ir poreikius 
Inovatyvūs: galime pasiūlyti gaminių ne tik iš populiariojo standartinio, bet ir aukščiausios kokybės viskoelastinio, unikaliojo laminuoto ar kito porolono

SIŪLOME ŠIUOS GAMINIUS

Kiekvienam mūsų klientui siekiame sukurti pačias geriausias bendradarbiavimo sąlygas

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.