Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Visa mūsų įmonės pagaminta produkcija atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus

Kokybė ir sauga

PAGRINDINIS MŪSŲ VERSLO VARIKLIS – NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

Tikime, kad sėkmingos veiklos pagrindas – kokybė, todėl nuolat tobuliname veiklos procesus, atnaujiname technologijas, keliame specialistų kvalifikaciją ir kompetencijas. Dirbame pagal aukščiausius tarptautinius standartus ir taikome naujausius gamybos valdymo metodus.

 

 

 

 

Visa mūsų įmonės pagaminta produkcija atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.

  • UAB „Vita Baltic International“ gaminamas putų poliuretanas (porolonas), kuris laminuojamas su įvairių spalvų medvilne ir/ar įvairių spalvų poliamidu. Laminatai pripažinti atitinkančiais Oeko-Tex Standard 100 ir tinkami naudoti siuvimo ir ortopediniams gaminiams.

  • UAB „Vita Baltic International“  gaminamos VitaRest® pagalvės atitinka Ultra-Fresh antimikrobinius reikalavimus.

Niekada nestovime vietoje – nuolat ieškome efektyvesnių gamybos, produkcijos tiekimo ir klientų aptarnavimo būdų

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.