Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Konferencija:

„VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE“
Branginame ir vertiname esamus partnerius, kartu esame atviri ir naujiems ryšiams bei naujoms idėjoms, leidžiančioms veikti efektyviau ir praplečiančioms galimybių ribas. 2016 m. rugsėjo 15 d. klientus ir partnerius kvietėme pasikeisti auktualiausia informacija, bei įgyti naujų žinių konferencijoje „VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE“

Žiūrėti video

„Dinamiškoje ir greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje ilgalaikiai santykiai ir stipri partnerystė yra neįkainojama vertybė

KONFERENCIJOS GALERIJA:
KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI:
Vaiva Šečkutė
„Swedbank“ | Vyresnioji ekonomistė
Tema: 
Lietuvos ir euro zonos ekonomikos apžvalga.
„Baldų sektorius Lietuvoje yra antras pagal dydį, todėl vidaus ekonomikai šis sektorius yra itin reikšmingas. Baldų sektorius yra reikšmingas ir Lietuvos eksporto rezultatams, nes šio sektoriaus produkcija sudaro virš 10% viso lietuviškos kilmės prekių eksporto. Siekiant padidinti konkurencinį pranašumą tarptautinėse rinkose, turime investuoti į inovacijas, technologijas, darbuotojų kompetencijos kėlimą bei itin aukštos kokybės produktų kūrimą”. Šiomis ir kitomis įžvalgomis su konferencijos dalyviais dalijosi Vaiva Šečkutė.
Gediminas Preišegalavičius
Interjero ekspertas
Tema: 
Naujausios minkštųjų baldų dizaino tendencijos.
„Produktai susideda iš daugybės mažų detalių, nuo medžiagiškumo, dizaino iki formų ir suteikiamų pojūčių. Šiandien audiniuose pastebimos lengvumo, skaidrumo tendencijos, kurias siekiama perteikti per tapybos motyvus ir skaitmeninę spaudą. Sekant šiuolaikinio dizaino tendencijas, vienas svarbiausių iššūkių - tinkamas spalvų ir atspalvių derinimas”. Gediminas Preišegalavičius, apžvelgė šiuolaikinio dizaino tendencijas ir pasidalijo patarimais, kaip produktų gamintojams būti arti rinkos pulso, tinkamai išnaudojant dizainą.
Vladislavas Gunevičius
„Vita Baltic International“ | Generalinis direktorius
Tema: 
Porolono rūšys ir naudojimo ypatumai.
„Komfortas, kurį mes šiandien turime balduose, atsirado dėl drąsių žmonių, kurie nebijojo eksperimentuoti, kurti ir ieškoti naujų galimybių. Įvairiuose balduose naudojamas porolonas ir kiti komponentai suteikia minkštumo pojūtį, kuris veikia mūsų miego, poilsio ir gyvenimo kokybę. Tokios universalios medžiagos, kaip porolonas pasaulyje nėra. Siekiant sukurti aukštos kokybės baldą, labai svarbu išjausti ir atrasti tinkamus konstrukcinius momentus bei tinkamai pasirinkti ir integruoti poroloną ir jo ruošinius”. Vladislavas Gunevičius, konferencijos dalyvius skatino drąsiai eksperimentuoti ir ieškoti geriausių porolono integracijos būdų, kurie vartotojams suteiktų tinkamą pojūtį.
Renatas Degulis
„Vita Baltic International“ | Prekybos padalinio vadovas
Tema: 
Porolono rūšys ir naudojimo ypatumai.
„Porolonas – gaminys, kuris pakeitė pasaulį ir suteikė komforto pojūtį. Kol kas nėra pasaulyje antros tokios medžiagos, kuri būtų tokia patogi gamybai ir taip plačiai naudojama skirtinguose sektoriuose: lėktuvuose, laivuose, automobiliuose, statybose, medicinoje, balduose ir kitur. Porolone slypi tūkstančiai galimybių ir tik nuo gamintojų fantazijos priklauso, kaip tas galimybes išnaudosime”. Renatas Degulis, konferencijos dalyviams pateikė daug puikių įžvalgų, kaip tinkamai pasirinkti ir kaip tinkamai išnaudoti poroloną ir jo galimybes.
Alvydas Unikauskas
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos akademijos profesorius
Tema: 
Gyvenimo būdas ir skausmai.
„Siekiant efektyvaus poilsio miegant, mūsų visas kūnas, įskaitant pečius, turi būti ant čiužinio, o tik kaklas ir galva turi būti ant pagalvės. Taip pat labai svarbu, kad miegant visas kūnas būtų horizontalus. Norint efektyviai pailsėti, būtina tinkamai išsirinkti baldus ar čiužinius, kad jie būtų iš tinkamų medžiagų ir tinkamai tarnautų mūsų kasdienybėje”. Daktaras Alvydas Unikauskas, konferencijoje dalijosi idėjomis ir patarimais, kaip gaminti baldus, kad jie suteiktų didžiausią komfortą miego ir poilsio metu.

„Esame tam, kad savo darbais prisidėtume
prie Jūsų verslo laimėjimų“.

Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.