Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

LIETŲ KAKLO PAGALVIŲ GAMYBA IŠ VITAREST® VISKOELEASTINIO POROLONO

Lietos kaklo pagalvės gaminamos iš VitaRest® aukščiausios kokybės viskoelastinio putų poliuretano

Šios pagalvės dėl išskirtinių viskloelastinių savybių itin maloniai apgaubia kaklą bei pečius, užtikrina patogią galvos padėtį ir padeda atsipalaiduoti įvairių kelionių metu. Lietos kaklo pagalvės dėl viskoelastinio efekto, užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą labiausiai atsikišusioms kūno vietoms.

Komfortiškų kaklo pagalvių privalumai:
sukuria stabilią galvos atramą;
individualiai prisitaiko prie pečių ir kaklo;
suteikia pilnavertį poilsį sėdint.

Lietos kaklo pagalvės efektyviam, kokybiškam ir itin patogiam poilsiui.

Lietos putų poliuretano kaklo pagalvės VitaRest® atitinka visus „Ultra-Fresh” antimikrobinius reikalavimus:
Nesidaugina nepageidaujami mikroorganizmai;
Apsaugo nuo erkių kolonijų įsikūrimo;
Pagalvės ilgai išlieka higieniškos ir bekvapės.
Išskirtinis komfortas ir patogumas
su lietomis VitaRest® kaklo pagalvėmis

Viskoelastinis porolonas, iš kurio gaminamos lietos kaklo pagalvės, atitinka „Oeko Tex“ standarto 1-os klasės reikalavimus, todėl šias pagalves gali naudoti ir kūdikiai ir alergiški žmonės.

Ergonomiška kaklo pagalvė yra itin laidi orui, kvėpuoja, veiksmingai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl užtikrina malonų ir atpalaiduojantį poilsį.

Lietos kaklo pagalvės

Nesvarbu į kokią kelionę keliaujate: trumpesnę ar ilgesnę, automobiliu, autobusu, traukiniu, lektuvu – ši pagalvė puikiausias palydovas norint pasilengvinti kelionę patogiai nusnaudžiant. Komfortiškas keliavimas leis mėgautis kelionės akimirkomis ir įspūdžiais. Kelionėms pritaikytos pagalvėlės tarnauja kaip galvos ir pečių juostos atrama.

VITAREST® KAKLO PAGALVĖS - ILGAS TARNAVIMO LAIKAS, MAKSIMALUS KOMFORTAS, IDEALUS PRISITAIKYMAS PRIE GALVOS IR KAKLO FORMOS

Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti