Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Nedegus porolonas

Nedegus standartinis porolonas „CME=CV“.
Nedegus porolonas turi degimą slopinančių savybių. Tokios savybės labai svarbios baldų saugos reikalavimų užtikrinimui. Nedegus porolonas gaminamas, laikantis nustatytų tarptautinių standartų, yra atliekamas degumo testas.

Nedegus didelio elastingumo porolonas „СMHR=СH“.
Ši porolono rūšis taip pat turi degimą slopinančių savybių. Itin didelis nedegaus porolono elastingumas užtikrina aukštą  baldo komfortiškumo koeficientą.

Mūsų įmonės gaminamas nedegus porolonas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu nedegus porolonas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Nedegus porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai. Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš nedegaus putų poliuretano (PPU).

 

Mūsų įmonės gaminamas nedegus porolonas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.