Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Poroloninis paminkštinimas

Poroloninis paminkštinimas - pagal Jūsų individualius poreikius.
Esame lanksti įmonė, gebanti įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus. Galime pagaminti sudėtingų formų, skirtingų savybių ir charakteristikų poroloninius paminkštinimus. Šiandien mūsų įmonės gamybinis pajėgumas siekia daugiau nei 2 000 tonų porolono (putų poliuretano) per mėnesį.

Poroloninis paminkštinimas su įvairiais audiniais ir medžiagomis.
Poroloninis paminkštinimas gali būti iš įvairių storių porolono. Jums tinkantis poroloninis paminkštinimas gali būti suklijuotas  su įvairiomis medžiagomis: oda, trikotažu, tinkleliais, abrazyvinėmis medžiagomis ir kt. Taip pat atliekame skirtingų medžiagų laminavimą − įvairias medžiagas suklijuojame tarpusavyje.

Gaminame įvairių savybių ir charakteristikų poroloną paminkštinimui:
Poroloninis paminkštinimas baldų pamonei.
Poroloninis paminkštinimas švaros ir namų apyvokos pamonei.
Poroloninis paminkštinimas ortopedijai.
Poroloninis paminkštinimas siuvimo pramonei.
Poroloninis paminkštinimas avalynės pramonei.
Poroloninis paminkštinimas automobilių pamonei.

Porolono rūšys:
Standartinis poroloninis paminkštinimas „VB“.
Didelio elastingumo poroloninis paminkštinimas „HR“.
Degimo nepalaikantis standartinis poroloninis paminkštinimas „CME=CV“.
Degimo nepalaikantis didelio elastingumo poroloninis paminkštinimas „СMHR=СH“.
VitaRest® viskoelastinis poroloninis paminkštinimas „Memory Foam“.
TIGER touch® poroloninis paminkštinimas „TT5532“.

Mūsų įmonės gaminamas poroloninis paminkštinimas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu poroloninis paminkštinimas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Poroloninis paminkštinimas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai. Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius baldams iš putų poliuretano (PPU).

Poroloninis paminkštinimas su įvairiais audiniais ir medžiagomis

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.