Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2016.02.04.

Porolono gamykloje – pirmosios pagalbos mokymai

Niekada negali žinoti, kada ir kam netikėtai prireiks pirmosios medicininės pagalbos, galinčios išgelbėti gyvybę. Apie tai pagalvojo ir porolono gamyklos „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius, administracijos darbuotojams suorganizavęs pirmosios pagalbos mokymus.  

Vasario 4 dieną mokymus darbuotojams pravedė Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties medikai. Mokymų dalyviai turėjo progą susipažindinti su pirmosios pagalbos teikimo tvarka. Medikai pasakojo, kaip patikrinti gyvybės požymius, kaip teisingai atgaivinti sąmonę praradusį žmogų bei supažindino su vaikų, nėščiųjų ir pagyvenusių žmonių gaivinimo ypatumais.

Įmonės darbuotojai turėjo progą įgytas žinias pritaikyti ir praktiškai: ant muliažo pasipraktikuoti, kaip taisyklingai atlikti dirbtinį kvėpavimą bei daryti širdies masažą. Tokio pobūdžio mokymai įmonėje organizuojami ne pirmą kartą ir ateityje planuojama jų turėti dar daugiau platesniam darbuotojų ratui.

Pasak V. Gunevičiaus, reaguliariai vykdyti pirmosios pagalbos mokymus yra itin svarbu. Patys darbuotojai jaučiasi saugiau žinodami, kaip reaguoti ir ką daryti, jeigu šalia esančiam prireiktų skubios pagalbos. 

„Situacijos, kai reikia teikti pirmąją pagalbą nėra dažnos, bet užtenka vieno karto, kad kažkam išgelbėtum gyvybę. Nereikia laukti nelaimės, kad pamatytum mokymų poreikį, svarbu viskam ruoštis iš anksto“, – įsitikinęs įmonės vadovas.

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.