Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Gaminame įvairios paskirties ruloninį putų poliuretaną (PPU).

Ruloninis porolonas

Įvairioms pramonės šakoms gaminame ruloninį (juostinį) putų poliuretaną (PPU). Dėl mūsų įmonės naudojamų šiuolaikiškų gamybos sprendimų, jums tinkantį ruloninį poroloną galime itin lengvai ir lanksčiai pritaikyti įvairios produkcijos gamybai. Ruloninį poroloną gaminame iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai. Šiuo metu mūsų įmonės gaminiai sėkmingai eksportuojami net į 23 skirtingas šalis. Visi gaminiai atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.

Ruloninis porolonas pjaunamas:

  • Rulono juostos storis: nuo 1 iki 40 mm;
  • Rulono juostos plotis: iki 2400 mm;
  • Rulono juostos ilgis, be sujungimo: iki 900 m, (pjaunant 1 mm. storio juostą).

Ypatingai platus:

Rūšių pasirinkimas

Spalvų pasirinkimas

Tankių pasirinkimas

Kietumo pasirinkimas

  • Patogus transportavimui (suspaudimo galimybė).
  • Patogus gamybai (maksimali išeiga).
  • Lengvai pritaikomas ir panaudojamas.
  • Optimizuoja kaštus.
  • Juostos ilgis rulone - iki 900 m, (be sujungimo).

Ruloninio putų poliuretano (PPU) gamybą vykdome pagal Jūsų įmonės poreikius.

video

RULONINĮ POROLONĄ GAMINAME IŠ ĮVAIRIŲ SAVYBIŲ IR SKIRTINGŲ RŪŠIŲ POROLONO.

Ruloninio porolono gamybai galime pasiūlyti daugiau kaip penkiasdešimt porolono rūšių – nuo įprastų standartinių iki aukščiausios kokybės pačių inovatyviausių (plačiau). 

Gaminame:

Standartinį ruloninį poroloną (VB);

Didelio elastingumo ruloninį poroloną (HR);

Degimo nepalaikantį standartinį ruloninį poroloną (CME);

Degimo nepalaikantį didelio elastingumo ruloninį poroloną (CMHR);

Viskoelastinį ruloninį poroloną (vadinamasis „tinginys“ arba „memory foam“);Ruloninį poroloną skirtą ugniniam dubliavimui (FL).

 

Lankstumas:

Jums galime pagaminti įvairaus storio, įvairaus kietumo, įvairų spalvų bei savybių ruloninį poroloną. Ruloninio porolono gamybą vykdome atsižvelgdami į užsakovo poreikius. Ruloninis porolonas gaunamas specialiomis staklėmis porolono cilindrus supjovus į reikiamo storio ir pločio juostą, kuri gamybos metu susukama į ruloną.

Neribotos laminavimo galimybės:

Jūsų gamybai tinkantį ruloninį poroloną galima laminuoti su įvairiais audiniais, techninėmis plėvelėmis, tinkliukais, su saviprilimpančiu klijų sluoksniu bei su kitomis medžiagomis.

 

Patogus transportavimas

Ruloninį poroloną ir jo ruošinius galime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį. Transportavimo kaštų sumažinimui galime pasiūlyti pagal unikalią technologiją suspaustą ruloninį poroloną.

 

Ilgalaikis tiekimas

Mūsų įmonėje naudojama šiuolaikiška ir pažangi sandėlio valdymo sistema, padeda užtikrinti sklandų ir greitą mūsų gaminių atkrovimą. Išvystyti bei efektyviai valdomi visi veiklos procesai, leidžia garantuoti ilgalaikį ir savalaikį produkcijos tiekimą.

Ruloninį poroloną siūlome įvairių pramonės šakų gamybai:

Baldams

Ruloninį poroloną gaminame įvairios paskirties baldų ruošiniams ir detalėms: krėslams, kėdžių apmušalams, minkštiems baldams, baldų vidaus bei išorės elementams.

Čiužiniams

Įvairių formų ir skirtingų savybių čiužinių ir jų priedų gamybai bei užvalkalų dygsniavimui.

Siuvimui

Mūsų gaminamas ruloninis ir laminuotas porolonas pritaikomas: paminkštinimams, pašiltinimams, viršutinių drabužių siuvimui, apatiniam trikotažui (formą palaikanti medžiaga liemenėlėse) ir kitiems siuvimo pramonės gaminiams.

Pakavimui

Įvairių pakavimo elementų ir priedų gamybai siūlome ruloninį poroloną. Galime pasiūlyti įvairaus kietumo ir tankio ruloninį poroloną. Ruloninis porolonas ypatingai patogus naudoti trapių, lengvai dužtančių gaminių apsaugai transportavimo metu.

Sandarinimui

Langų, durų, stogų ir kitų sujungimų sandarinimui siūlome plačios paskirties, skirtingų techninių charakteristikų ruloninį poroloną, kuris naudojamas sandarinimo juostų gamyboje. 

Avalynei

Mūsų įmonės gaminamas ruloninis porolonas aktyviai naudojamas tradicinei avalynei gaminti, specialiajai ortopedinei avalynei, avalynės vidaus paminkštinimui, avalynės išorės detalėms, darbo ir žvejybiniams batams bei kitos paskirties avalynei.

Transportui

Ruloninį poroloną siūlome: automobilių, laivų ir kito transporto salonams, vidaus apdailai, pašiltinimui bei garso izoliacijai.

 

Medicinai - ortopedijai

Mūsų įmonės gaminamos ruloninis porolonas plačiai naudojamas specialios paskirties medicinos priemonėse (vežimėliuose, įtvaruose, prilaikymo diržuose ir kt.), bei slaugos priemonių gamyboje.

Įvardykite ką norite gaminti, o mes pasiūlysime, kaip geriausiai panaudoti ruloninį poroloną Jūsų verslui.

Pildyti užklausą

NERIBOTOS RULONINIO POROLONO PRITAIKYMO GALIMYBĖS JŪSŲ ĮMONĖS POREIKIAMS

Grįžti
Uždaryti
NERIBOTOS RULONINIO POROLONO PRITAIKYMO GALIMYBĖS JŪSŲ ĮMONĖS POREIKIAMS
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.