Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Esame socialiai atsakinga įmonė tiek gamtos, tiek visuomenės atžvilgiu.

Socialinė atsakomybė

SIEKIAME BŪTI DRAUGIŠKA APLINKAI IR BENDRUOMENEI, ATVIRA VISUOMENEI IR SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ

 

Atsakingos veiklos pagrindas – pagarba visai mus supančiai aplinkai: žmogui, visuomenei ir gamtai. Mūsų ideologija, politika, valdymas ir praktinė veikla pasižymi tuo, kad į produkcijos gamybą įtraukiame socialinius ir aplinkosauginius aspektus.

Įmonės atsakingos veiklos koncepciją sudaro plataus spektro procesas, apimantis visus gamykloje vykdomos veiklos ciklus: nuo paslaugų ir produktų kūrimo iki gamybos ir tiekimo. Socialinės atsakomybės veikla integruojama per vadybos ir valdymo kontrolės procesus. 

Taip pat įgyvendiname įvairias socialines iniciatyvas, skirtas pagražinti Alytaus apskritį ir pagerinti čia gyvenančių žmonių gyvenimą. 

„Vita Baltic International“ kokybės kontrolės sistema parengta ir adaptuota vadovaujantis ISO standartais, veiklos kokybės modeliais ir „Vita Group“ kokybės vadybos reikalavimais.

Mūsų įmonės vertybiniai principai nukreipti į:

Saugias ir sveikas darbo vietas

Draugiškas aplinkai technologijas

Darbuotojų gerovės kėlimą

Darbuotojų sveikatos ir saugos taisyklės

Šios taisyklės sudarytos laikantis griežtų saugumo standartų, kad išvengtume darbuotojų sužalojimų darbo vietoje ir tokiu būdu užtikrintume gerą ir saugią darbo aplinką.

Niekada nestovime vietoje – nuolat ieškome efektyvesnių gamybos, produkcijos tiekimo ir klientų aptarnavimo būdų

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.