Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Standartinis porolonas

Standartinis porolonas (VB) - patikrinta, patikima ir plačiausiai naudojama porolono rūšis. Standartinis porolonas dažniausiai naudojamas minkštų baldų bei čiužinių gamybai.

Mūsų įmonės gaminamas standartinis porolonas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu standartinis porolonas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Standartinis porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai.

Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš standartinio putų poliuretano (PPU). Standartinis porolonas gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius.
(Plačiau)

Standartinis porolonas gaminamas pagal individualius užsakymus

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.