Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2015.08.13.

Švietėjiškos iniciatyvos – verslo partneriams ir plačiajai visuomenei

Šią vasarą suorganizavome mokymus vadinamiesiems gero miego pardavėjams. Tris dienas čiužinių ir miegamojo baldų pardavėjai studijavo porolono savybes ir mokėsi parinkti tinkamiausią pagal paskirtį. Šie mokymai – tai viena iš daugelio mūsų švietėjiškų iniciatyvų, kuriomis verslo partnerius ir plačiąją visuomenę norime supažindinti su porolonu, jo įvairove ir panaudojimo galimybėmis. Kartu tai vienas iš būdų supažindinti su savo veikla ir įgyvendinti siekį būti atviriems. 

Mokytis būtina

Šiuolaikinis pasaulis keičiasi labai sparčiai. Ir mums, šio dinamiško pasaulio gyventojams, tenka suspėti žengti koja kojon su permainomis. Beveik kasdien reikia ką nors nauja atrasti, perprasti ar išmokti. Susipažinti su modernesnėmis technologijomis. Atrasti inovatyvesnių metodų ir pabandyti juos pritaikyti. O dažniausiai – tiesiog susigaudyti informacijos sraute ir spėti atsirinkti tai, kas reikalingiausia ir naudingiausia.  

 

Nuolatinės ir sparčios pasaulio kaitos pavyzdžių toli ieškoti nereikia – užtenka apžvelgti mūsų įmonės per beveik du dešimtmečius nueitą kelią. Per tą laiką gamyba nuo vieno standartinio porolono pradžioje išaugo iki penkiasdešimties skirtingų porolono rūšių šiandien. Šis procesas niekada nesustoja – laboratorijoje, kur gimsta naujos porolono rūšys, kūrybinė ir tiriamoji veikla vyksta kasdien. Ir nežinia, kuo mūsų specialistai rytoj dar nustebins porolono pasaulį.   

 

Švietėjiška veikla pirmiausia ir skirta padėti susigaudyti porolono įvairovėje – tiek verslo partneriui, perkančiam iš mūsų porolono ruošinius, tiek vartotojui, jau įsigyjančiam galutinį produktą: pagalvę, čiužinį ar kempinėlę. Dar viena svarbi priežastis – mūsų noras būti atviriems visuomenei ir supažindinti su savo veikla.

 

Bendradarbiavimas, mokymai, ekskursijos

Mokymai UAB „Lonas“ darbuotojams – tai tik viena iš daugelio švietėjiškų mūsų iniciatyvų, kuriomis partnerius ir visuomenę norime supažindinti su porolono įvairove, savybėmis ir panaudojimo galimybėmis.  

 

Miego pardavėjų mokymuose dalyvavo šimtas žmonių. Tris dienas čiužinių ir miegamojo baldų pardavėjai gilinosi į porolono savybes ir pritaikymo galimybes, apžiūrėjo gamyklą, susipažino su gamybos procesais. Pasak dalyvių, konsultacijos buvo naudingos, o žinios reikalingos ir bus pritaikytos kasdieniame darbe. Be to, patirta daug įspūdžių ir gerų emocijų, laikas praleistas ir naudingai, ir įdomiai.

 

Be mokymų, taip pat dažnai organizuojame pažintines ekskursijas po gamyklą moksleiviams, studentams ir vietos bendruomenei. Rengiame švietėjiškus straipsnius plačiajai visuomenei, vykdome įvairią kitą veiklą.

 

Gegužę pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, kurioje nuo rugsėjo duris atvers Alytaus jaunųjų chemikų mokykla ir bus įgyvendinama gabių mokinių ugdymo programa. Numatyta, kad Jaunųjų chemikų mokykloje galės mokytis iki penkiasdešimt gabių chemijai Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių.

 

Norime surengti konferenciją

Šiuo metu brandinama dar viena idėja – surengti baldininkų konferenciją. Porolonas yra viena iš pagrindinių baldo sudedamųjų dalių, tad platesnė pažintis su juo būtų naudinga ir baldų gamintojams, ir pardavėjams, ir galutiniam vartotojui.

 

„Skirtingų savybių, pvz., tankio, porolono skiriasi ir kokybė, ir pojūčiai, ir kaina. Tačiau svarbiausia, kad skiriasi paskirtis. Vienas tiks gaminti šveistukui, o kitas – baldui. Be to, didžioji dalis Lietuvoje parduodamų baldų pagaminta naudojant mūsų poroloną,“ – konferencijos poreikį komentuoja įmonės pardavimų vadovas Renatas Degulis.

 

Norima, kad konferencija įvyktų jau šį rudenį, tačiau dar laukia daug parengiamųjų darbų. Jeigu šią idėją pavyks įgyvendinti, informacija apie konferenciją bus paskelbta mūsų interneto svetainėje.

 

„Vita Baltic International“ informacija

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.