Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2016.02.29.

UAB „Vita Baltic International“ įmonės vadovui Vladislavui Gunevičiui įteiktas aukščiausias apdovanojimas

UAB „Vita Baltic International“ įmonės vadovui Vladislavui Gunevičiui įteiktas aukščiausias apdovanojimas Alytaus rajono bendrovės „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius – šalies ūkiui nusipelnęs verslininkas, kuriam ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius įteikė aukščiausią Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimą – sidabrinę „Darbo žvaigždę“.

Vasario 19 dieną Vyriausybės rūmuose buvo pagerbtos ir apdovanotos įmonės, pasiekusios geriausių rezultatų eksporto srityje, taip pat geriausi šalies verslininkai bei gamybininkai. Sidabrine „Darbo žvaigžde“ šiemet pasipuošė keturi nominantai iš visos Lietuvos. V. Gunevičius – vienintelis verslininkas Pietų Lietuvoje, pagerbtas šiuo garbingu įvertinimu. „Kai ėjau atsiimti šio apdovanojimo, pagalvojau - kaip susiklostė mano gyvenimas, kad vis dėlto kažką gero tikrai padariau. Ne tik raginau darbuotojus stengtis, vystytis, bet ir asmeniškai siekiau augti ir tobulėti. Manau, kad buvau įvertintas ne tik kaip vadovas, bet ir už kitas savo veiklas“ – kalbėjo V. Gunevičius, kuris už aktyvias visuomenines, verslo veiklas, yra gavęs daugybę kitų apdovanojimų.

Bendrovės generalinis direktorius turi ir daugiau ateities siekių – pelnyti įvertinimą už eksportą. Įmonė vertinama kaip viena sėkmingiausiai dirbančių visame Europos regione. Šiuo metu bendrovės eksportas apima net 23 užsienio šalis.  „Eksporto srityje mes nuolat augam, plečiamės. Lietuvoje konkurentų šia prasme tikrai atrastume, bet Alytaus regione nėra didesnės eksportuotojos už mūsų įmonę. Šiemet mums pritrūko vos keleto balų, kad gautume apdovanojimą už eksportą. Tačiau esame labai ambicingi ir jo atkakliai sieksime kitąmet“, – sakė V. Gunevičius. Jis pabrėžė, kad praėjusieji metai įmonei buvo labai sėkmingi – augo pardavimai, didėjo kolektyvas, įmonę puikiai vertina akcininkai. „Šiandien turime tai, ką sukūrėme vakar. Mūsų strateginis mąstymas, požiūris į tai ką mes darome, duoda rezultatą. Tikiu, kad šie metai bus dar geresni, šviesesni ir nuveiksime daugiau gerų darbų, apie kuriuos reikia kalbėti garsiai“, – įsitikinęs bendrovės direktorius.

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.