Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2015.11.09.

Ugniagesių gelbėtojų pratybos

Ketvirtadienį į Alytaus rajone įsikūrusią, poroloną gaminančią įmonę „Vita Baltic International“ kaukiančiomis sirenomis skubėjo gausios ugniagesių pajėgos. Įmonėje vyko ugniagesių gelbėtojų pratybos, kuriose dalyvavo net keturiolika Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos automobilių. 

Pagal Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos parengtą scenarijų porolono gamykloje tariamai degė vienas iš gamyklos sandėlių, kuriame buvo ir dirbančių žmonių. „Vita Baltic International“ saugos tarnybos specialistai pradėjo skubų visų darbuotojų evakavimą. Tai truko vos puspenktos minutės nors apie pratybas daugelis darbuotojų nežinojo.

„Vita Baltic International“ saugos tarnybos darbuotojai pasitiko atvykstančius ugniagesius ir nurodė tariamo gaisro židinio vietą bei ,,nukentėjusiųjų" skaičių. Ugniagesiai sėkmingai evakavo gaisre ,,užstrigusius" ,,nukentėjusiuosius" ir pradėjo tariamo gaisro likvidavimo darbus.

Kadangi pagal scenarijų gaisras buvo sudėtingas ir didelis, iškviestos ir pajungtos papildomos pajėgos iš kaimyninių rajonų. Pratybose dalyvavo net 14 gaisrinių automobilių ir apie 40 ugniagesių gelbėtojų iš Alytaus, Miroslavo, Varėnos, Lazdijų ir Druskininkų.

Pratybų pabaigoje teritorijoje greta porolono gamyklos buvo uždegtas porolono gaminys, kurį ugniagesiai turėjo užgesinti. Vėliau vyko pratybų aptarimas, padėkota jose dalyvavusiems ugniagesiams ir gamyklos komandai.

Įmonės „Vita Baltic International“ administracijos nuomone, tokios pratybos labai reikalingos ir naudingos visiems darbuotojams, nes realios nelaimės atveju tai padėtų išsaugoti visų jų gyvybes ir sveikatą. 

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.