Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2019.04.26.

VBI įgyvendina darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo projektą dalinai finansuojamą ES socialinio fondo lėšomis

 

Poliuretano gamybos įmonė UAB "Vita Baltic International", kurios produkcija pasaulinėje rinkoje žinoma dėl aukščiausios kokybės ir plataus asortimento bei yra įvertinta tiek nacionaliniais, tiek tarptautiniais gaminių apdovanojimais, įgyvendina 36 mėnesių trukmės darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimo projektą.

 

2018 m. gruodžio 20 d. prasidėjęs projektas pavadinimu „UAB "Vita Baltic International" darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas“ siekia stiprinti darbuotojų specializuotas žinias produkcijos gamybos, pardavimų, informacinių technologijų srityse, gilinti anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų ir rusų kalbų žinias. Atsižvelgiant į tai, kad vystantis technologijoms bei inovacijoms, išauga poreikis įmonės darbuotojams nuolat kelti kvalifikaciją bei atnaujinti turimas žinias, vykdomo projekto veiklų įgyvendinimo metu bus apmokyti meistrai, technologai, inžinieriai bei pardavimų, teisės, finansų  ir personalo sričių specialistai.

 

Projekto vykdymo metu planuojama apmokyti 198 darbuotojus, suformuojant jiems naujus įgūdžius, padėsiančius operatyviau atlikti darbo funkcijas bei išlaikyti aukštą gaminamos produkcijos kokybę ir tokiu būdu užtikrinti lyderio pozicijas poliuretano gamybos rinkoje. Organizuojami mokymai orientuoti būtent į gamybos procesus, praktinių situacijų sprendimą darbo vietoje ir yra tiesiogiai susiję su kasdienėmis darbo funkcijomis.

 

Projektas vykdomas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicinės programos 9 prioriteto Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės Nr. 09.4.3-ESFA-T-846 „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Taip pat projektas prisidės prie Investicijų skatinimo ir pramonės plėtros 2014-2020 metų Programos pirmojo tikslo „Didinti tiesiogines investicijas į gamybos ir paslaugų sektorius“ ir trečiojo Programos tikslo „Aprūpinti Lietuvos verslą konkurencingais žmogiškaisiais ištekliais“. Planuojama projekto veiklų pabaiga – 2021 m. gruodžio mėnuo.

 

Projektas yra iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo.

 

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.