Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Viskoelastinis porolonas

VitaRest® viskoelastinis porolonas (memory foam).
Viskoelastinio porolono išskirtinis ypatumas − reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Priklausomai nuo skirtingo atskirų žmogaus kūno dalių atramos poveikio ir temperatūros,  viskoelastinis porolonas tampa minkštesnis labiau spaudžiamose ir šiltesnėse vietose. Viskoelastinis porolonas atveria naujas, unikalias galimybes specialiųjų čiužinių ir kitų priemonių gamybai. Taip pat viskoelastinis porolonas naudojamas išskirtinėmis baldų ar čiužinių komforto savybėms pagerinti.  Dėl specifinės viskoelastinio porolono savybės − lėto savaiminio  atsistatymo į pirminę formą,  dar yra vadinamas „tinginiu“ arba porolonas su „atmintimi“ (memory foam).

Mūsų įmonės gaminamas viskoelastinis porolonas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus. Šiuo metu viskoelastinis porolonas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Viskoelastinis porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai.

Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš viskoelastinio putų poliuretano (PPU). Viskoelastinis porolonas gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius.

(Plačiau)

VitaRest® viskoelastinis porolonas (memory foam).

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.