Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2016.02.03.

„Vita Baltic International“ ieško bendradarbiavimo galimybių Baltarusijoje

UAB „Vita Baltic International“ įmonėje lankėsi Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolas. 

„Bendrovė galvoja apie naujus gamybinius taškus, įmonės kūrimą Baltarusijoje. Mūsų gamykloje ambasadorius turėjo galimybę pamatyti, kokio lygio darbo kultūros plotmėje esame, kaip vyksta verslas. Svečias mus labai pozityviai nuteikė sakydamas, kad tokio lygio pramonė Baltarusijoje yra laukiama. Tai ir buvo pagrindinis mūsų sėkmės įvertinimas. Ambasadorius jau iš karto planuoja būsimus susitikimus, kad rastume sąlyčio taškų Baltarusijoje“, – pasakoja įmonės vadovas V. Gunevičius.

Bendrovė „Vita Baltic International“ sėkmingus verslo santykius su Baltarusija palaiko jau daugelį metų.Praėjusiais metais įmonės produkcijos pardavimai siekė per 50 mln. eurų, iš kurių už 1 mln. 300 tūkst. eurų jos realizuota būtent Baltarusijoje. 

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.