Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Kviečiame rinktis tai, kas geriausia - VitaRest® aukščiausios kokybės viskoelastinį poroloną.

VitaRest®

Inovatyvus viskoelastinis putų poliuretanas VitaRest® yra tapęs privaloma komfortiškų čiužinių, pagalvių, minkštųjų baldų bei kitų porolono ruošinių ir detalių gamybos žaliava. Iš įmonių,  išbandžiusių VitaRest® poroloną, gauname tik teigiamus atsiliepimus. Ši tendencija vis daugiau gamintojų paskatina rinktis mūsų įmonės poroloną. Dėl savitų ir unikalių savybių viskoelastinio porolono paklausa nuolat auga tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkoje.

Sritys, kuriose naudojamas VitaRest® viskolestinis porolonas:

Pagalvės

Čiužiniai ir antčiužiniai

Baldai

Ortopedijai

Kiti gaminiai

VitaRest® reikšmingi laimėjimai

VitaRest® viskoelastinis putų poliuretanas apdovanotas „Metų Gaminio 2010“ aukso medaliu ir tapo „Inovacijų prizo 2010“ laimėtoju, kategorijoje „Inovatyvus produktas“.

VitaRest® atitinka aukščiausios klasės reikalavimus

Viskoelastinis porolonas atitinka „Oeko Tex“ standarto 1-os klasės reikalavimus, todėl mūsų įmonės gaminamas porolonas gali būti naudojamas gaminiuose, kurie skirti kūdikiams ar alergiškiems žmonėms.

VitaRest® tarptautinis profesionalumo ir kokybės pripažinimas

Autoritetinga „Thomson Research Associates (Europe)” laboratorija atliko mūsų įmonės gaminamų pagalvių testus. Gautas sertifikatas patvirtina,  kad lietos putų poliuretano pagalvės VitaRest® atitinka visus „Ultra-Fresh” antimikrobinius reikalavimus:

  Nesidaugina nepageidaujami mikroorganizmai;   Apsaugo nuo erkių kolonijų įsikūrimo;
  Ilgas tarnavimo laikas;   Neleidžia prasidėti irimo procesams;
  Ilgai išlaikoma estetinė išvaizda;   Porolonas ilgai išlieka higieniškas ir bekvapis.

VitaRest® išskirtinis komfortas ir patogumas

VitaRest® viskoelastinis putų poliuretanas, dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą labiausiai atsikišusioms kūno vietoms.

VitaRest® viskoelastinio porolono privalumai:

  Bekvapis;
  Pasižymi antipragulų efektu;
  Neleidžia formuotis dvigubai pasmakrei;
  Padeda malšinti nugaros, sprando skausmus;
  Pasižymi itin vėdinančiu efektu, todėl mažiau prakaituojama;
  Užtikrina gerą poilsį bei padeda greičiau atstatyti organizmo funkcijas;
  Padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį, mažina krūvį stuburo slanksteliams.

 

 

Mūsų patirtis ir atliekami testai rodo, kad atsižvelgiant į mūsų rekomendacijas, teisingai parinktas ir naudojamas VitaRest® porolonas pagrindines savybes išlaiko mažiausiai 7 metus.

Aukščiausia poilsio kokybė!

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.