Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

VitaRest® pagalvės miegą paverčia aukštos klasės malonumu

VitaRest® PAGALVĖS

VitaRest® - NAUJOS KARTOS, LIETOS VISKOELASTINIO POROLONO PAGALVĖS.

 Naujos kartos VitaRest® pagalvės gaminamos iš aukštos kokybės viskoelastinio porolono, kuris padeda išlaikyti tinkamą raumenų grupių balansą ir krūvį stuburo slanksteliams, išvengti kraujotakos sutrikimų ir raumenų nutirpimo. VitaRest® yra atvirų porų bekvapis viskoelastinis putų poliuretanas, paremtas temperatūros efektu ir lėtu savaiminiu atsistatymu į pradinę formą.  Reaguodamas į žmogaus kūno šilumą ir atramos taškus, viskoelastinis porolonas savaime tampa minkštesnis labiausiai spaudžiamose ir šiltesnėse vietose, neleidžia formuotis praguloms. Dėl VitaRest® pagalvės specifiškų savybių, žmogaus kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos, atsipalaiduoja kaklo raumenys, nesiformuoja dviguba pasmakrė, mažiau prakaituojama. VitaRest® pagalvės mažina neigiamą poveikį periferiniams nervams, atpalaiduoja nuo streso ir nuovargio, padeda sprando skausmų kankinamiems žmonėms, o sveikiesiems užtikrina gerą poilsį. Lietuviškojo viskoelastinio putų poliuretano prekės ženklas - VitaRest® patentuotas Europos Sąjungoje, Rusijos Federacijoje, Norvegijoje  ir Kazachstane. VitaRest® gaminiai turi Pasaulinės intelektualinės nuosavybės organizacijos (WIPO) sertifikatą (Nr. 1102948).

VitaRest® LIETŲ MIEGO PAGALVIŲ GAMYBA

 • Banga - L

 • Banga

 • Banga - Plus

 • Rita

 • Rita Plus

 • Rita Mini

 • Rita Mini Plus

 • Milda

Lietų kaklo pagalvių gamyba

Nesvarbu į kokią kelionę keliaujate: trumpesnę ar ilgesnę, automobiliu, autobusu, traukiniu, lektuvu – ši pagalvė puikiausias palydovas norint pasilengvinti kelionę patogiai nusnaudžiant. Komfortiškas keliavimas leis mėgautis kelionės akimirkomis ir įspūdžiais. Kelionėms pritaikytos pagalvėlės tarnauja kaip galvos ir pečių juostos atrama. Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą. Pagalvė pagaminta iš VitaRest® medžiagos, kuri suteikia maksimalų komfortą, idealiai prisitaiko prie galvos ir kaklo formos, išlaiko stuburą taisyklingoje padėtyje. Išvengsite nemalonaus maudimo pečių, sprando srityse, leis atsipalaiduoti ir užtikrins patogią galvos padėtį keliaujant. Idealiai tinka ilgoms kelionėms, nes tokioje pagalvėje nesiveisia dulkių erkutės. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms bei vaikams.

LIETOS VitaRest® PAGALVĖS ATITINKA „OEKO-TEX STANDARD 100" REIKALAVIMUS.

 

Savo sudėtyje mūsų įmonės gaminamos pagalvės beveik neturi lakiųjų organinių junginių ir atitinka Oeko Tex standarto, 1-os klasės reikalavimus, todėl gali būti naudojamos gaminiuose, kurie skirti net kūdikiams ar alergiškiems žmonėms. 

LIETŲ VitaRest® PAGALVIŲ PRIVALUMAI:

 • Atpalaiduoja kaklo raumenis.

 • Padeda malšinti nugaros ir kaklo skausmus.

 • Mažina neigiamą poveikį periferiniams nervams.

 • Tinka alergiškiems žmonėms.

 • Pagalvės ilgai išlieka higieniškos ir bekvapės.

 • Pagalvės pasižymi ilgu tarnavimo laiku.

 • Pagalvės yra apsaugotos nuo nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimosi, pagalvės atitinka Ultra-Fresh antimikrobinius reikalavimus.

VitaRest® viskoelastinis putų poliuretanas apdovanotas Metų Gaminio 2010 Aukso medaliu ir tapo Inovacijų prizo 2010 laimėtoju kategorijoje „Inovatyvus produktas". 

VitaRest®  viskoelastinio porolono savybes išbando vis daugiau vartotojų, iš kurių gauname puikius  atsiliepimus

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.