Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2015.10.19.

Vladislavas Gunevičius - išrinktas „Geriausiu bosu 2015“

Boso dienos proga, radijo stotis FM99 skelbia rinkimų „Geriausias bosas 2015“ nugalėtojus. „Geriausiu bosu 2015“ išrinktas įmonės „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius.

„Tai nuostabus įvertinimas, kuris parodo, kad visa tai, dėl ko stengiausi bei ką veikiau visus metus, darbuotojams tiko ir patiko, Esu tarpinė jungtis tarp darbuotojų ir įmonės savininkų ir turiu suderinti rezultatą ir kolektyvo pasitenkinimą darbu, todėl, šis įvertinimas man labai svarbus.“,- sakė V. Gunevičius, kuris geriausiu bosu taip pat buvo išrinktas 2006 ir 2009 metais.

Antroji vieta atiteko Alytaus rajono savivaldybės merui Algirdui Vrubliauskui, kuris prisipažino, kad tikrai šio apdovanojimo nesitikėjo, tačiau džiaugiasi įvertinimu.

Trečiosios vietos nugalėtojas – UAB „VA Statyba“  vadovas Virginijus Almanaitis  – sakė, jog labai didžiuojasi savo kolektyvu bei nuolatiniu įmonės tobulėjimu.

Tai jau 12-ieji geriausio boso rinkimai, kuriuos organizuoja radijo stotis FM99. Iš viso šiais metais buvo pasiūlyta 23 bosai, o apdovanoti – trys, daugiausiai balsų surinkę, vadovai. 1-osios vietos nugalėtojui atiteko Aldo Liaukaus autorinė skulptūra, skrydis oro balionu iš Pocelonių oreivių klubo bei „Baldoteka“ 100 eurų dovanų kuponas. 2-osios ir 3-osios vietos nugalėtojai apdovanoti „Vita Baltic International“ įsteigtomis viskoeleastinėmis pagalvėmis. Visiems trims nugalėtojams tradiciškai įteiktos ir baltos rožės.

Radijo stotis FM99, tris savaites vykusių „Geriausio boso 2015“ rinkimų metu, su kandidatais bendravo teisioginiame eteryje. Dauguma bosų sakė, kad tai, jog darbuotojai juos pasiūlė į geriausio boso rinkimus, jau yra didelis įvertinimas ir apdovanojimas. Paklausti, kokiomis savybėmis turi pasižymėti geras vadovas, pašnekovai įvardino supratimą, bendradarbiavimą, sąžiningumą, motyvaciją, paprastumą, dėmesingumą ir pagarbą.

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.