Įmonė

Apie mus

POZITYVUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

Mūsų porolono gamykla, įsikūrusi Alytaus priemiestyje, priklauso vienam didžiausių pasaulyje poliuretano gamintojų – VITA GROUP. Savo veiklą sėkmingai vystome jau daugiau nei dvidešimt metų, o produkciją eksportuojame į daugiau nei 25 valstybes visame pasaulyje.

Esame ambicingi ir visada siekiame tobulėti – nuolat atnaujiname techninę įrangą bei tobuliname savo metodus, tuo pat metu likdami ištikimi kertiniams mūsų veiklos principams – pasiūlyti klientams nepriekaištingos kokybės, komfortiškus, kasdienį gyvenimą palengvinančius ir ilgai tarnaujančius produktus.

Mums taip pat labai svarbi gamtosauga bei aplinkos tausojimas. Vienas pagrindinių mūsų siekių – kurti tvarius, aplinką tausojančius ir ilgiau išliekančius produktus. Kasdienėje veikloje mus įkvepia mūsų vertybės: atsakomybė, saugumas, tvarumas, pagarba vienas kitam ir pozityvios bei motyvuojančios atmosferos puoselėjimas.

Mums svarbūs ne tik mūsų santykiai su klientais, bet ir įmonės darbuotojų gerovė bei tarpusavio ryšys. Tikime, jog būdami vieningi ir darniai bendradarbiaudami galime pasiekti daugiau.

Esame socialiai atsakinga įmonė ir siekiame, kad klestėtų ne tik mūsų komanda, bet ir bendruomenė, kurios dalis esame ir mes. Nuolatos dalyvaujame įvairiose socialinės akcijos bei visuomeniniuose projektuose, skirtuose bendruomenės vystymui ir tarpusavio ryšių stiprinimui.

Iš kitų šio sektoriaus įmonių išsiskiriame itin plačiu porolono gaminių spektru bei inovatyvumu – visada siekiame pralenkti laiką ir atrasti naujovių, todėl savo veikloje taikome pažangias, šiuolaikiškas technologijas ir nuolat geriname gamybos procesus bei darbo metodus.

Skaityti daugiau