Kūrybiškumas – mūsų variklis, skatinantis judėti pirmyn ir kurti inovacijas. Nuolatos stengiamės būti savo srities pionieriais, randančius netikėtus sprendimus ir siūlantys nestandartinius sprendimus savo klientams. Mūsų 2023 metų inovacijos – CH3523 be melamino ir temperatūrai jautrus VT5015.

CH3523

VT5015

Susipažinkite su tvariais Vita Baltic International® gaminiais.

VO5015

Klimato krizė kelia pavojų žmonėms, verslams ir gyvybei visame pasaulyje – todėl mes imamės veiksmų. Nuolat tobuliname savo gamybos procesus bei produktus, siekdami iškastinius išteklius bei medžiagas pakeisti atsinaujinančiomis žaliavomis. Kuriame inovacijas, siekdami užtikrinti, kad mūsų porolono markės, prisotintos tvariomis ir atsinaujinančiomis medžiagomis, pasižymėtų tomis pačiomis savybėmis, kaip ir standartinės porolono markės. Susipažinkite su mūsų VO5015 – viskoelastiniu porolonu, papildytu ricinos aliejumi.

Išskirtinių savybių porolono markės, Jūsų išskirtiniams projektams ir gaminiams: Tiger touch ® TT3735, išsiskiriantis itin gerais Wet Compresion (Drėgno suspaudimo) testo rezultatais; HyperSoft HS4018, pasižymintis švelniu ir šilkiniu paviršiumi, ir mūsų naujiena HR šeimoje – HR6025.

IŠSKIRTINIAI
POROLONAI

STANDARTINIAI
POROLONAI

Mūsų standartiniai porolonai: nedegus CH2710 ir viskoelastinis porolonas Ve4010.

CH2710

VO4010

SUSISIEKIME!

Dėl papildomos informacijos, prašome kreiptis į savo asmeninį vadybininką arba:

GREITA UŽKLAUSOS FORMA