Tvarumas
Tvarumas

Tvarumas

Mūsų tikslas - priimant kasdienius įmonės valdymo sprendimus bei vystant ilgalaikius strateginius plėtros planus pirmiausia atsižvelgti į tvarumą. Mes taip pat suprantame, kad patys vieni nepakeisime pasaulio. Štai kodėl, vadovaudamiesi visa širdimi, darome viską, kad ne tik parodytume pavyzdį, įkvėpsiantį mūsų partnerius ir klientus, bet ir skatintume integruotą tvarią gamybą ir vartojimą bei perdirbimą.

Renatas Degulis

Generalinis direktorius

Renatas Degulis

Atsisiųsti Vita Grupės Tvarumo Ataskaitą

Mes, UAB „Vita Baltic International“ esame „Vita“ Grupės dalis. „Vita“ Grupė, bendradarbiaudama su atsakingomis institucijomis ir toliau siekia tapti mažiau anglies dvideginio išmetančių ir tvaresnių, alternatyvių žaliavų naudojimo lydere. Mūsų tikslas yra vadovautis ESG politika savo kasdienėje darbotvarkėje, nes manome, jog veikdami ir dirbdami tvariau, mes tampame atsakingu partneriu, bendruomenės nariu ir darbdaviu.

Daugiau apie mūsų ir „Vita“ Grupės ESG politikos principus galite rasti čia: Sustainability | Enhancing Everyday Life | The Vita Group

Enchancing everyday life
Poliuretano putos

Poliuretano putų ekspertai

POLIURETANAS IR TVARUMAS

Nors poliuretanų pagrindą sudaro nafta, kurios ištekliai riboti, iš tiesų jie padeda tausoti daug kitų išteklių. Poliuretanų dėka visame pasaulyje gerėja gyvenimo kokybė, nes jie leidžia pasiūlyti žmonėms patogių kasdieniam gyvenimui reikalingų gaminių, tokie kaip čiužiniai, pagalvės, ortopedinė ar lauko avalynė, garso izoliacijai skirti produktai ir pan. Patvarūs, universalūs ir patogūs poliuretanai gali reikšmingai pagerinti mūsų komfortą ir saugumą daugelyje kasdienio gyvenimo sričių.

Mūsų ESG principai bei tikslai:

ATLIEKŲ KIEKIO MAŽINIMAS

ATLIEKŲ KIEKIO MAŽINIMAS

Siekiame kiek galima daugiau sumažinti atliekų kiekį, pereidami prie tvaresnių medžiagų, atsinaujinančių išteklių naudojimo, kad padidėtų perdirbimas ir būtų sumažintas šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis.

IŠTEKLIŲ OPTIMIZAVIMAS

IŠTEKLIŲ OPTIMIZAVIMAS

Siekiame dirbti kuo efektyviau, ir naudodami mažiau, pagaminti daugiau. Taip pat tobuliname savo gamybos procesus, kad sumažintume poveikį gamtai ir aplinkai.

ŽMONIŲ ĮGALINIMAS

ŽMONIŲ ĮGALINIMAS

Mes dedame labai daug pastangų, kad pagerintume saugos rezultatas. Saugumas – kertinė mūsų vertybė. Siekiame kasmet sumažinti Nelaimingų Atsitikimų skaičių, kol pasieksime nulį. Taip pat skatiname įvairovę darbe bei vystome įtraukties politiką, kas visi „Vita Baltic International“ darbuotojai galėtų išnaudoti savo potencialią.

ETIŠKAS ELGESYS

ETIŠKAS ELGESYS

Viena iš mūsų pagrindinių vertybių yra sąžiningumas – mes norime priimti teisingus, o ne lengvus sprendimus. Norime laimėti, tačiau norime laimėti etiškai.

BIOPOLIOLIAI

BIOPOLIOLIAI

Kas yra biologiniai polioliai? Natūralūs aliejaus polioliai, taip pat vadinami NOP (angl. Natural oil polyoils) arba biopolioliais, yra polioliai, išgaunami iš augalinio aliejaus - tai daroma keletų būdų. Yra palyginti nedaug natūralių augalinių aliejų (trigliceridų), kuriuose aptinkama hidroksilų, lemiančių tam tikras vertingas poliolių savybes. Ricinos aliejus yra vienintelis natūralus komerciškai platinamas aliejinis poliolis, gaminamas tiesiogiai iš augalinio šaltinio nenaudojant jokių chemikalų - perdirbant visus kitus NOP iš augalų išgauti aliejai pirmiausia būna chemiškai modifikuojami.

Tikimės, kad, kaip žaliavą naudodami atsinaujinančius išteklius padėsime tausoti aplinką, sumažindami neatsinaujinančio iškastinio kuro, šiuo metu naudojamo chemijos pramonėje, paklausą bei apskritai mažindami anglies dvideginio, kuris plačiai žinomas kaip vienos pagrindinių šiltnamio efektą sukeliančių dujų, gamybos.

Norite sužinoti daugiau apie produktus su Bio polioliais?
RICINŲ ALIEJUS

RICINŲ ALIEJAUS PRIVALUMAI

  • Atsinaujinantis šaltinis.
  • Naudojamas natūralus, ricinų aliejus.
  • Naudojamo aliejaus kiekis – didesnis nei rinkos vidurkis.
  • Nekonkuruoja su maisto išteklių grandine.
  • Nėra GMO.