Tiger touch®

Aukščiausios kokybės porolonas

Tiger touch®

Tiger touch®

Rask laiko POILSIUI, pasaulis palauks

Tiger touch®

„Tiger touch®“ porolono specifikacija:

Tiger Touch ® porolonas yra labai patogus ir ilgalaikis. Dėl ventiliaciją užtikrinančių atvirų porų sandaros, porolonas yra labai higieniškas ir puikiai tinka čiužiniams, minkštiesiems baldams, baldų sėdynėms ir atramoms, pagalvėms.

Iš kitų porolono rūšių Tiger Touch ® išsiskiria itin aukštu SAG indeksu. SAG indeksas dažnai vadinamas „komforto indeksu“ ir yra skirtas išmatuoti tam tikros porolono markės komforto laipsnį.

Tankis Kietumas (ILD 40 %) Kietumas (CLD 40 %) Suspaudimas SAG Atsparumas Oeko-Tex 100 sertifikatas, Klasė
ISO 845 kg/m3 ISO 2439 N ISO 3386/1 kPa ISO 1856 % ISO2439 ISO 8307
TT3735 35-41 120-160 2,9-3,9 Max 5 Min 2,9 Min 58 1
TT5532 53-56 110-150 2,9-3,5 Max 3 Min 2,9 Min 53 1
TT5542 49,5-54 140-180 3,5-4,4 Max 5 Min 2,9 Min 52 1

*Mūsų laboratorijoje atlikti testai parodė, jog pagrindinės Tiger Touch ® savybės ir pakankamas komforto lygis yra išlaikomi iki 7 metų.

Sertifikatai ir testai

DVIGUBAS NUOVARGIO TESTAS

Nepriklausomoje Fira ® laboratorijoje atlikti Suspaudimo (Fatique) ir Dvigubo suspaudimo testai parodė, jog Tiger Touch ® porolonas yra priskiriamas labai atsparių ir nepaprastai atsparių klasei po 80 tūkstančių suspaudimų ir labai atsparių – po 160 tūkstančių suspaudimų, priklausomai nuo porolono markės.

KALIFORNIJOS TESTAS

Tiger Touch ® porolonas atitinka Kalifornijos testo nedegumo reikalivimus.

OEKO -TEX STANDARTAS, 1 KLASĖ

Kaip teigiama Oeko – tex standarto sertifikate, jeigu gaminys yra pažymėtas Oeko – tex standarto 1 klasės ženklu, tai reiškia, jog galite būti tikri, kad kiekvienas šio gaminio komponentas buvo išbandytas dėl kenksmingų medžiagų ir yra nekenksmingas bei nepavojingas žmonių sveikatai.

„Vita Baltic International“ pasitelkė ilgus metus kauptas žinias ir įgūdžius porolono gamybos srityje, kad sukurtų nepaprastos kokybės poroloną, užtikrinantį didžiausią komfortą bei pasižymintį atsparumu. Įkvėpimo šaltiniu mes pasirinkome prabangą simbolizuojantį išskirtinį gyvūną – tigrą. Įkvėpti šio karališko gyvūno charakterio, sukūrėme aukštos kokybės poroloną, kuris pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir jo įkvėpimo šaltinis: atsparumu, lankstumu, švelnumu bei maksimaliu komfortu. Tai pats geriausias MDI pagrindu sukurtas porolono produktas, skirtas čiužinių, kėdžių ir komercinių baldų rinkai, nes pagrindinės jo savybės ir pakankamas patogumo lygis yra išlaikomi ne mažiau nei 7 metus.

Savybės:

patogus

- užtikrina pilną atramą kūnui

ilgalaikis

- visiškai atsparus įspaudimams

pralaidus orui

- užtikrina ventiliaciją ir atsparus drėgmei

atviras

- atvirų porų struktūra

elastingas

- lengvai apverčiamas, lengvai įdedamas ir išimamas

prisitaikantis

- prisitaiko prie Jūsų kūno formų ir teikia atramą